Ons team

 

FIRMIN CLAES

Firmin Claes
firmin.claes@accountant-claes.be
Zaakvoerder, accountant, belastingconsulent en adviseur familiebedrijven. Meer dan 37 jaar uw vertrouwen waard.

MAKSIM CLAES

Maksim Claes
maksim.claes@accountant-claes.be
Bachelor accountancy, 8 jaar ervaring, 8 jaar medewerker kantoor Claes.

BENNY KNUTS

Benny Knuts
benny.knuts@accountant-claes.be
Graduaat boekhouden en bedrijfsconsultant, 25 jaar ervaring, 18 jaar medewerker kantoor Claes.

DANIEL GORIS

Daniel Goris
daniel.goris@accountant-claes.be
Graduaat boekhouden en belastingsconsulent, 22 jaar ervaring, 22 jaar medewerker kantoor Claes.

 

JEF DE DECKER

Jef De Decker
jef.de.decker@accountant-claes.be
Accountant, 35 jaar ervaring, 20 jaar medewerker kantoor Claes

VEERLE VANDENRIJT

Veerle Vandenrijt
veerle.vandenrijt@accountant-claes.be
Graduaat boekhouden, 24 jaar ervaring, 24 jaar medewerkster kantoor Claes.

JOSETTE FREDERICKX

Josette Frederickx
josette.frederickx@accountant-claes.be
Boekhoudster, 30 jaar ervaring, 30 jaar medewerkster kantoor Claes.

ANJA MARX

Anja Marx
anja.marx@accountant-claes.be
Boekhoudster en secretaresse, 25 jaar ervaring, 25 jaar medewerkster kantoor Claes.

 

VEERLE OYEN

Veerle Oyen
veerle.oyen@accountant-claes.be
Secretaresse, 12 jaar ervaring, 1 jaar medewerker kantoor Claes.

NATALIE LEYSSENS

Natalie Leyssens
natalie.leyssens@accountant-claes.be
Junior accountant, 11 jaar ervaring, 1 jaar medewerker kantoor Claes.

KELLY GEYSKENS

Kelly Geyskens
kelly.geyskens@accountant-claes.be
Bachelor accountancy, 16 jaar ervaring, 1 jaar medewerkster kantoor Claes.

LEEN MONDELAERS

Leen Mondelaers
leen.mondelaers@accountant-claes.be
Bachelor accountancy, 8 jaar ervaring, 1 jaar medewerkster kantoor Claes.